CİLDİNİZİ
SKIN FOOD
İLE
ŞIMARTIN.

Kuru cildinize istediği nemi verin.

Cildinizi yeterince nemlendiremediğinizi mi hissediyorsunuz? Kuru ve çok kuru ciltler için besleyici güç Skin Food’u keşfedin! Etkili formülü cildin koruyucu bariyerini geliştirir ve nemlendirir. Cildinizi tatmin ve mutlu eder. Skin Food cildiniz için vazgeçilmez bir besindir!
EŞSİZ
FORMÜL,
ÖZEL
ETKİ.
Skin Food scent

KURU CİLT İÇİN SÜPER BİR TARİF.

KURU CİLT İÇİN SÜPER BİR TARİF.

Dünya çapında milyonlarca insan tarafından orijinal Weleda Skin Food serisine, kuru ciltlerini nemlendirdiği ve beslediği için güvenilmektedir. Skin Food özel karışımı; saf bitkisel yağlar, calendula çiçeği özleri, yatıştırıcı papatya ve yumuşatıcı alaca menekşenin eşsiz bir karışımından oluşur. Skin Food cildinizi yatıştırmaya, yenilemeye yardımcı olurken aynı zamanda yoğun formülü ile nemlendirir.

ORİJİNAL SKİN FOOD ŞİMDİ YENİ ÜRÜNLERİ İLE GELİYOR

90 yılı aşkın bir süre önce Skin Food, Weleda’nın sağlık ve güzelliğe bütüncül yaklaşımı temel alınarak oluşturuldu. Vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu uyararak ve ilham vererek cilt bakımının güzelliği aktif olarak geliştirmesi gerektiğine inanıyoruz. Cilt bakımındaki kapsamlı deneyimimizi ve yetkinliğimizi Skin Food ürünlerimizin gelişimine yönlendirdik. Orijinal Skin Food'umuzun mevcut formülüne dayanarak, yeni ürünlerimiz aynı bütünsel yaklaşımla kuru cildi besler ve yatıştırır. Her biri kendine özgü dokusu olan bu üç fantastik ürünü keşfedin ve cildinizde doğru Skin Food’u kullanın.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
75 ml

Skin Food Besleyici Dudak Balmı

Kuru ve çatlamış dudaklar için

KENDİ ZEVKİNİZ İÇİN BİZİM SKİN FOOD’UMUZ

KENDİ ZEVKİNİZ İÇİN BİZİM SKİN FOOD’UMUZ

Doğal, değerli bileşenleri sayesinde Weleda Skin Food uzun süredir kuru ve çok kuru ciltler için besleyici ve nemlendirici güç olarak kabul edilmektedir.Skin Food, kuru ciltlerin günlük bakımı için, seyahat ederken herkesin tercih ettiği nemlendirici bakım kremi haline gelmiştir.Orijinal Skin Food formülüne dayanan Skin Food serisi ile kuru, çok kuru cilt ve pürüzlü ciltlerin çeşitli ihtiyaç ve tercihlerine göre yeni formüller geliştirilmiştir. Şimdi popüler Skin Food üç farklı dokuda mevcuttur: (1) hafif, hızla emilen, ipeksi bir losyon, (2) zengin bir emici formülasyon ve (3) kuru, çatlamış dudaklar için zengin, yumuşatıcı bir balsam.

Orijinal Formül

Orijinal Formül

Kuru ciltlerin yanı sıra dirsek ve dizlerinizdeki gibi çok kuru ve pürüzlü cilt özel bakım gerektirir. Yoğun ve besleyici bakıma ihtiyaç duyarlar. Neredeyse bir asır önce Weleda, orijinal Skin Food'unu benzersiz bir özel formül ile tasarladı. Zengin, besleyici krem yoğun nem sağlar.

Skin Food Light Formülü

Skin Food Light Formülü

Skin Food Light’ın nazik ve ferahlatıcı dokuya sahiptir. Nemsiz, kuru ciltler için anında yoğun nem sağlayarak kurumasını önlemeye yardımcı olur. İpeksi dokusu yapışıklık hissi bırakmadan hızla emilir ve cildinizde yumuşak, pürüzsüz bir his bırakır. Siz hareket halindeyken gün boyunca sizi nemlendirecek mükemmel bir arkadaştır.

Skin Food Body Butter Formülü

Skin Food Body Butter Formülü

İster yaz ister kış mevsimi olsun, kuru cildiniz zengin ve şımartıcı, ekstra bakım ister. Organik shea ve kakao yağı içeren Skin Food Body Butter, cildi yoğun bir şekilde besler ve eşsiz içeriklerinin kombinasyonu ile kalıcı nemlendirme sağlar. Skin Food Body Butter, cilt temasıyla anında emilir, her duş sonrasında vücudunuza uygulayarak cildinizi eşsiz şekilde nemlendirebilirsiniz.

Dudak Uzmanı

Dudak Uzmanı

Kuru ve çatlamış dudaklar kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda rahatsızlık hissi de yaratır. Doğru bakım için dudaklarınızın neme ne zaman ihtiyaç duyduğunu anlayabilir ve doğal yağlar içeren Skin Food Dudak Balmı ile anında dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz. Dudaklarınızı nasıl beslediğini hissedin!