İnsan ve doğa ile uyumlu hareket ederiz

Cildine nazik ve doğal bir şekilde dokunarak rahatlamayı hissederken aynı zamanda sürdürülebilirliğe katkı sağlamak ister misin? Weleda 1921'den beri sağlık ve güzellik ve daha iyi bir dünya için ürünler geliştiriyoruz.

Cildiniz için Doğal Bakım

Cildimizin korunmaya ve bakıma ihtiyacı vardır ve bunu yapmanın en iyi yolu doğal ve temiz içerikli ürünlerdir. Weleda doğal kozmetikleri için kullandığımız ham maddeler doğal kökenlidir. Ürünlerimiz mikroplastik içermez, genetiği değiştirilmiş bileşenler içermez ve mineral yağ bazlı bileşenler içermez. Kozmetik ürünlerimizin yüzde 100'ünün NATRUE mührü uyarınca sertifikalı doğal ve organik kozmetik ürünler olduğunu garanti ediyoruz. Bitki ve hayvan türevli hammaddelerimizin yüzde 80'inden fazlası sertifikalı organik tarımdan elde edilmektedir.

Bütünsel güzellik için

We take a holistic view of the human being. Being healthy means the body, mind and spirit are in balance. Weleda medicines can strengthen your body’s natural ability to heal itself. They contain active ingredients from plants or minerals, which we activate through pharmaceutical processes such as rhythmic procedures and applications of heat.

İnsana bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Sağlıklı olmak beden, zihin ve ruhun dengede olması demektir. Weleda ürünleri vücudunuzun doğal yapısı ve ritmiyle uyumlu bitki ve minerallerden aktif maddeler içerir.

Sürdürülebilirlik ve biyoçeşitlilik için

We are caring for the earth by nurturing healthy soils and fostering biodiversity. Our eight Weleda gardens worldwide are hotspots of biodiversity. With over 50 cultivation projects around the world, we are improving local conditions for people and nature. Weleda natural cosmetics not only feel good on your skin. We are actively fighting for biodiversity and continuing to reduce our emissions in order to become a carbon neutral company.

 

Sağlıklı toprakları besleyerek ve biyolojik çeşitliliği destekleyerek dünyaya katkı sağlıyoruz. Dünya çapındaki sekiz Weleda bahçemiz biyolojik çeşitliliğin en güzel örneklerindendir. Dünya çapında 50'den fazla yetiştirme projesiyle, insan ve doğa için koşulları iyileştiriyoruz. Weleda doğal kozmetik ürünleri sadece cildinizi iyi hissettirmeyle kalmaz. Biyoçeşitlilik için aktif olarak mücadele ediyoruz ve karbon nötr bir şirket olmak için emisyonlarımızı azaltmaya devam ediyoruz

Böylece sağlık ve güzellik ortaya çıkabilir

We are contributing to a world in which health and beauty unfold in harmony with nature and the human being. We want to develop products that are not only good for you, but also for nature and the people we work with. That’s why we conduct our business in a way that is socially responsible and ecologically sound. We have laid out seven principles that define our philosophy.

Sağlık ve güzelliğin doğa ve insanla uyum içinde ortaya çıktığı bir dünyaya katkıda bulunuyoruz. Sadece sizin için değil, doğa ve birlikte çalıştığımız insanlar için de iyi olan ürünler geliştirmek istiyoruz. Bu nedenle işimizi sosyal açıdan sorumlu ve ekolojik açıdan sağlam bir şekilde yürütüyoruz. Felsefemizi tanımlayan yedi ilke belirledik.

 

1921'den beri Biyoçeşitlilik

Bir laboratuvar, bir tıbbi bitki bahçesi ve bir hastane: kuruluş hikayemiz burada başlıyor. Doktor Ita Wegman, filozof Rudolf Steiner ve kimyager Oskar Schmiedel Weleda'yı kurdu. En başından beri, doğadan elde edilen aktif maddeler kullanarak sürdürülebilir ürünler geliştiriyoruz. Bugün sattığımız ürünlerden bazıları 1921'deki kuruluşumuza kadar uzanıyor, o zamandan beri daha birçoğu eklendi. Şimdi olduğu gibi, insan ve doğa ile uyum içinde sağlık ve güzelliği besleme vizyonumuzu sürdürmeye devam ediyoruz.

Weleda 100 yaşına!

 

Yüzüncü yılımızı kutlamak için bahçelerimize dijital dünyada hayat veriyoruz.