SEN
DOĞASIN

Doğada her şeyin bir tamamlayıcısı vardır.

Doğada olmanın nasıl bir his olduğunu biliyorsunuz ve anında canlı mı hissediyorsunuz? Şaşmamalı. Doğa içimizde; biz doğanın bir parçasıyız. Aynı kökleri paylaşıyoruz, büyüyoruz, gelişiyoruz, çiçek açıyoruz, parlıyoruz. Daha yakından bakıldığında, bitkilerin ve insanların birçok benzerliği olduğu ortaya çıkıyor. Bu yüzden hiçbir şey, bizi doğanın gücüyle yeniden bağlantı kurmaktan, daha iyi görünmemizden ve hissetmemizden alıkoyamaz.

Sen ve doğa - bu bir eşleşme!

1921'den beri doğanın gücünden yararlanmak.

Biyodinamik tarım moda haline gelmeden çok önce kurulan, bu konuda diğer markalara öncü olan Weleda doğa dostu bir güzellik markasıdır. Yaklaşık yüz yıldır ilkelerimize sadık kalarak kilometre taşları belirledik. Doğal, bitkisel ilaçlar ve güzellik ürünleri yaratma konusundaki bütünsel yolumuzu beden ve ruhu besleyen, yenileyen, bakımını yapan aynı orijinal ve otantik tariflerle geliştirdik.

İnsanların doğaya olan inancını yenilemek.

İlkelerimiz, vücudun doğa tarafından desteklendiğinde kendini iyileştirme yeteneğine sahip olduğu inancına dayanmaktadır. Doğal içerikli güçlü formülasyonlarımız vücudun kendi süreçlerine odaklı destek verir. Weleda'yı benzersiz kılan bu temeldir.

Özenle seçilmiş süper güç, öncü bitkilerimiz.

Örneğin gül, birçok çeşidi ve kokusu ile tüm çiçeklerin kraliçesi olarak görülür. Cildi yumuşatmak için en etkili yağlardan biridir. Weleda yabani gül olan Kuşburnu’nu yüz ve vücut bakımında kullanırken, Şam Gülü’nü ise güzel kokusu ile vücudu ve ruhu uyumlu hale getirmesi, aynı zamanda rahatlatması amacıyla kullanır.

Doğadaki mükemmel eşinizi bulun.

Ürünlerimiz cildinizin iyi ve sağlıklı kalması için gerçekten ihtiyaç duyulan desteği sağlamak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. İyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olmak için bitkileri yetiştiriyor, hasat ediyor, değerli bileşenlerine ayırıyor ve dikkatlice karıştırıyoruz. Bu sayede sizin için en etkili formülasyonlarımızı oluşturuyoruz. Şimdi cildinizin ihtiyacı olan ürünü bulun!