ANNE HASSASİYETİNDE
KORUMA

WELEDA İLE BEBEKLER GÜVENLE BÜYÜR

Weleda Calendula Serisi, 60 yılı aşkın bir süredir bebeklerin hassas cildini korumak ve bakım yapmak konusunda annelerin güvendiği tercih.

CALENDULA BEBEK BAKIM SERİSİ

Hassas bebek cildinde pişiğe karşı koruma
75 ml
Duşta ve banyoda bebeğinizin cildini ve saçlarını nazikçe temizler.
200 ml
Çocukların hassas süt dişleri için doğal bakım
50 ml
Hassas ciltler için organik bebek yağı.
200 ml

CALENDULA SERİSİ İLE BEBEKLERE HASSAS BAKIM

NATRUE sertifikalı Weleda Calendula Serisi, içeriğindeki organik calendula özleriyle bebek cildini koruyucu bir katman gibi sararak doğal işlevlerini ve gelişimini desteklemeye yardımcı olur.
  • Gün doğumunda elle toplanan organik calendula özlerinden elde edilir.
  • SLS, paraben, plastik, sentetik parfüm ve koruyucu içermez.
  • %100 Natrue sertifikalıdır ve doğal bakım sağlar.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmez ve çevre dostu üretim yapar.
  • Hassas ciltlerde bile cilt toleransı dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.
  • Çocuk doktorları tarafından önerilir. ¹

¹Weleda Calendula Saç ve Vücut Şampuanı ve Pişik Kremi

WELEDA CALENDULA SERİSİ BEBEKLERİN CİLDİNİ DOĞAL OLARAK KORUR

Weleda olarak bebeğinizin anne karnında gibi güvende ve rahat hissetmesi düşüncesiyle yola çıktık. Weleda Calendula Serimizi, doğal bitki ve çiçek özlerinden elde edilen içeriklerle hazırlıyoruz. Bebeklerin ihtiyacı olan hassas bakım ve koruma için doğadan güç alıyoruz. Tüm dünyada yatıştırıcı ve koruyucu özellikleriyle bilinen calendula (Aynısefa) çiçeği, güneş ışığını ve ısıyı emerek yapısında geliştirdiği bileşenleriyle hoş bir sıcaklık ve koruma sağlıyor. Weleda'nın İsviçre'deki bahçelerinde yetiştirilmiş Organik calendula bitkisinin yatıştırıcı ve koruyucu gücünü, bebeklerin hassas cildi için formüle ettik.

BEBEKLERİN DÜNYASINI WELEDA İLE KEŞFEDİN

Yeni doğanlar ve ebeveynleri için her şey yeni, keşfedilmesi gereken bir serüvendir. Bu süreçte anne babaların aklında bebeklerinin gelişimi ve ihtiyaçlarıyla ilgili birçok soru oluşmaktadır. Weleda olarak uzman tavsiyeleri ile bu heyecan verici süreç boyunca size destek olacağız. Bülten bölümümüzde yer alan blog içeriklerinde, eğitimcilerden ve doktorlardan faydalı ipuçları ve püf noktaları edinebilirsiniz.

BEBEK BAKIMI SIRASINDA BAĞ KURMA

EBELERİN TAVSİYESİ*

Ebelerin deneyimleri oldukça önemlidir. Bu yüzden hayatın en önemli anlarından biri olan bir çocuğun doğumunda yanımızda olmalıdırlar. Deneyim, sezgileri ve tavsiyeleri çok değerlidir. Kullandıkları ürünlerin en yüksek kalite ve uyumlu olmasına özen gösterirler, bu nedenle Weleda Calendua Bebek Serisi birçok ebenin bir numaralı tercihidir.*