ANNE HASSASİYETİNDE
KORUMA

WELEDA İLE BEBEKLER GÜVENLE BÜYÜR

Weleda Calendula Serisi, 60 yılı aşkın bir süredir bebeklerin hassas cildini korumak ve bakım yapmak konusunda annelerin güvendiği tercih.

CALENDULA BEBEK BAKIM SERİSİ

Calendula Wundschutzcreme

Calendula Pişik Kremi

Hassas bebek cildinde pişiğe karşı koruma
Calendula Waschlotion und Shampoo

Calendula Saç ve Vücut Şampuanı

Duşta ve banyoda bebeğinizin cildini ve saçlarını nazikçe temizler.
Kinder-Zahngel

Bebek ve Çocuklar için Dogal Diş Macunu

Çocukların hassas süt dişleri için doğal bakım
Calendula Pflegeöl Parfümfrei

Calendula Parfümsüz Bebek Yagı

Hassas ciltler için organik bebek yağı.

CALENDULA SERİSİ İLE BEBEKLERE HASSAS BAKIM

CALENDULA SERİSİ İLE BEBEKLERE HASSAS BAKIM

NATRUE sertifikalı Weleda Calendula Serisi, içeriğindeki organik calendula özleriyle bebek cildini koruyucu bir katman gibi sararak doğal işlevlerini ve gelişimini desteklemeye yardımcı olur.

  • Gün doğumunda elle toplanan organik calendula özlerinden elde edilir.

  • SLS, paraben, plastik, sentetik parfüm ve koruyucu içermez.

  • %100 Natrue sertifikalıdır ve doğal bakım sağlar.

  • Hayvanlar üzerinde test edilmez ve çevre dostu üretim yapar.

  • Hassas ciltlerde bile cilt toleransı dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.

  • Çocuk doktorları tarafından önerilir. ¹

¹Weleda Calendula Saç ve Vücut Şampuanı ve Pişik Kremi

WELEDA CALENDULA SERİSİ BEBEKLERİN CİLDİNİ DOĞAL OLARAK KORUR

WELEDA CALENDULA SERİSİ BEBEKLERİN CİLDİNİ DOĞAL OLARAK KORUR

Weleda olarak bebeğinizin anne karnında gibi güvende ve rahat hissetmesi düşüncesiyle yola çıktık. Weleda Calendula Serimizi, doğal bitki ve çiçek özlerinden elde edilen içeriklerle hazırlıyoruz. Bebeklerin ihtiyacı olan hassas bakım ve koruma için doğadan güç alıyoruz.
Tüm dünyada yatıştırıcı ve koruyucu özellikleriyle bilinen calendula (Aynısefa) çiçeği, güneş ışığını ve ısıyı emerek yapısında geliştirdiği bileşenleriyle hoş bir sıcaklık ve koruma sağlıyor. Weleda'nın İsviçre'deki bahçelerinde yetiştirilmiş Organik calendula bitkisinin yatıştırıcı ve koruyucu gücünü, bebeklerin hassas cildi için formüle ettik.

BEBEK BAKIMI SIRASINDA BAĞ KURMA

Bebek bakımı, bez değiştirmek ve banyo yapmaktan çok daha fazlasını içerir. Bakım anı aynı zamanda bir iletişim yoludur. Dikkatli bir yaklaşımla bebeğinizin cildine göstereceğiniz özen, bebeğinizle önemli bir bağ kurma anına dönüşebilir.

BEBEK BAKIMINDA TEN TEMASI NEDEN ÖNEMLİDİR?

Sarılmak, ebeveyn ve bebek arasındaki bağı güçlendirmekten çok daha fazlasını ifade eder. Ten tene temasın bebeklerin hayatındaki önemini Weleda ile keşfedebilirsiniz.

BEBEĞİNİZ İÇİN NAZİK MASAJ

Bebekler dünyayı dokunarak keşfeder. Sevgi dolu bir masajla bebeğinizin kendi vücudunu tanımasına yardımcı olabilirsiniz.

EBELERİN TAVSİYESİ*

EBELERİN TAVSİYESİ*

Ebelerin deneyimleri oldukça önemlidir. Bu yüzden hayatın en önemli anlarından biri olan bir çocuğun doğumunda yanımızda olmalıdırlar.

Deneyim, sezgileri ve tavsiyeleri çok değerlidir. Kullandıkları ürünlerin en yüksek kalite ve uyumlu olmasına özen gösterirler, bu nedenle Weleda Calendua Bebek Serisi birçok ebenin bir numaralı tercihidir.*

WELEDA BAKIM TAVSİYELERİ

Bebekler için temas ve yakınlık neden önemlidir?

Bebeğinizi ilk kucağınıza aldığınız an çok değerlidir. Bu yakın cilt teması, ebeveynler ve yeni doğan bebekler arasındaki bağı kuvvetlendirir. Sarılma, sevgi dolu dokunuş ve yakın fiziksel temas, bebeklere güvenlik hissi verir.

Cilt Teması

Bebeğinizle aranızdaki bağı masajla güçlendirin

Bebekler dünyayı dokunarak keşfeder. Dokunma duyuları sayesinde kendilerini ve çevrelerindeki dünyayı tanırlar. Nazik bir masaj onların kendi bedenlerini tanımalarına yardımcı olur. Nazik bir masaj aynı zamanda sevgiyi, güveni ve güvenliği de iletir.

Dikkatli bebek masajı için ilham verici ipuçları

Bebeğinizin bakımı için özenli bir yaklaşım

Bebek bakımı, bez değiştirmek ve banyo yapmaktan çok daha fazlasını içerir. Bakım anları aynı zamanda bir bağ, iletişim ve dikkat zamanıdır. Dikkatli bir yaklaşımla, bebeğinizin cildine özen göstermek, yakın bir bağ kurmak için önemli bir an olabilir.

Özenli Bebek Bakımı Nedir?

Banyo zamanı bebek ve ebeveynler için bağlayıcıdır

Yeni doğan bebeğimi ne zaman yıkamaya başlayabilirim? Bebeğimi ne sıklıkla yıkamalıyım? Banyo süresi ne kadar olmalı? Bunlar ebeveynlerin sorduğu ortak sorulardır. Her bebek suya karşı farklı tepki verir.

Banyo zamanı nasıl rahatlatıcı bir ritüel haline getirilir?