SEN
DOĞASIN

Doğada her şeyin bir tamamlayıcısı vardır.

Doğada olmanın ne kadar güzel bir his olduğunu biliyorsunuz ve sonrasında anında canlı mı hissediyorsunuz? Şaşırmamalı. Doğa içimizde; biz doğanın bir parçasıyız. Aynı kökleri paylaşıyoruz, büyüyoruz, gelişiyoruz, çiçek açıyoruz, parlıyoruz. Daha yakından bakıldığında, bitkilerin ve insanların birçok benzerliği olduğu ortaya çıkıyor. Bu yüzden hiçbir şey, bizi doğanın gücüyle yeniden bağlantı kurmaktan, daha iyi görünmemizden ve hissetmemizden alıkoyamaz.

Satış Noktası Bul
DOĞANIN
KURU CİLDİNE
CEVABI
HAKKINDA
BİLGİ AL

Siz ve Doğa - Bu bir eşleşme!

Doğa ile ne kadar derinden bağlı olduğunuzu daha yakından inceleyin.

Besleyici özlerle cildinizin açlığını yatıştırın.

Besleyici özlerle cildinizin açlığını yatıştırın.

Bitkisel özler içeren doğal formülasyonu sayesinde Weleda Skin Food nemsiz, kuru ciltler için süper besin olarak kabul edilmektedir. Kuru, nemsiz cilde sahip çoğu kişi için vazgeçilemez günlük bakım ürünü haline gelmiştir. Orijinal Skin Food reçetesine dayanan yeni Skin Food serisi çok kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlarken normal ve kuru ciltler için günlük nemlendirici olarak kullanılması dolayısıyla her cildin ihtiyacına uyacak şekilde geliştirilmiştir.

  • Cilt nemini %55'e kadar arttırır *

  • Yumuşak cilt hissini %80'e kadar arttırır **

  • %83 oranında cildi beslemeye yardımcı olur ***

Bağımsız bir enstitü tarafından gerçekleştirilen test sonuçlarına göre;
*4 hafta boyunca günde 2 kez Skin Food Body Butter Vücut Bakım Kremi kullanan kişilerde
** 4 hafta boyunca günde 2 kez Skin Food Kuru Ciltler için Bakım Kremi kullanan kişilerde
*** 4 Hafta boyunca günde 2 kez Skin Food Besleyici Dudak Balm’i kullanan kişilerde

Cildinize ihtiyacı olan besleyici gücü verin.

Weleda Skin Food şimdi tepeden tırnağa sizinle. Dört farklı doku arasından seçiminizi yapın;
Kuru cildiniz için orijinal kurtarıcı, günlük kullanım için hafif, kremsi ve hızla emilen bir losyon, vücudunuzda eriyen ve hızla emilen bir yağ formülasyonu ve kuru, çatlamış dudakları yatıştırmak için zengin bir doku.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
75 ml

Skin Food Besleyici Dudak Balmı

Kuru ve çatlamış dudaklar için

Doğal olarak yumuşak dudaklar.

Doğal olarak yumuşak dudaklar.

Kurumuş, çatlamış dudaklar mutlu ve rahat gülümsemenize engel olur. Bunun için küçük yeşil tüpü çalkalayın ve Skin Food Besleyici Dudak Balm’inin yumuşak dokusunu dudaklarınız ile buluşturun. Kolayca uygulanan aynı zamanda hızla nemlendirme sağlayan bitki özlü dudak balsamımız, kuru dudaklarınızı doğal yağlar ile besler ve onarmaya yardımcı olur. Mutlu gülümsemeler için Skin Food Besleyici Dudak Balm’ini keşfedin!

Doğal ve pürüzsüz bir cilt.

Doğal ve pürüzsüz bir cilt.

Skin Food Light'ın nazik ve ferahlatıcı dokunuşunu seviyorum. Nemsiz, kuru ciltler için anında yoğun nem veren ve kurumayı önleyici bakım kremi. İpeksi doku ile yapışkan bir his bırakmadan hızla emilir, cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır. Gün boyunca sizi nemlendirmek için mükemmel bir arkadaştır.

Doğadan gelen tatlı bakım.

Doğadan gelen tatlı bakım.

Kuru cildin her mevsim desteğe ve bakıma ihtiyacı vardır. Doğadan gelen zengin ve besleyici bakım ekstra yardım sağlar. Organik shea ve kakao yağlı Skin Food Boddy Butter Vücut Bakım Kremi cildi yoğun bir şekilde besler ve bileşenlerin eşsiz kombinasyonu ile kalıcı nemlendirme sağlar. Yoğun kıvamlı dokusunu cilde temas ettiğinde erir ve hızla emilir. Her banyodan sonra cildinizi derinlemesine besleyerek yumuşatır.

Orijinal Skin Food. Dünyada her 23 saniyede bir satılıyor.

Orijinal Skin Food. Dünyada her 23 saniyede bir satılıyor.

Issız bir adaya götürmeniz gereken tek şey varsa işte o, bu yeşil tüp; Skin Food Original. Yüzünüzün yanı sıra dirseklerde, dizlerde, ellerde ve topuklarda kısacası vücudunuzda kuruluk hissettiğiniz tüm bölgelerde tek kurtarıcınız. Cildiniz ne kadar nem kaybederse kaybetsin Skin Food Original’in kaybettiğiniz nemi geri koymasına izin verin. Nazik üç renkli alaca menekşe, calendula ve papatya özleri içeren zengin dokusuyla Skin Food cildinizi en iyi şekilde beslemenize yardımcı olur.