Kalite Standartlarımız

Weleda'da kalite sadece bir terim değildir. Weleda, bizim için kaynaktan ürüne, müşterilerimiz tarafından kullandığı zamana kadar bütünsel kaliteyi temsil eder.

Baştan Sona Kalite

Weleda doğal kozmetik ürünleri, hammaddelerin satın alınmasından bitmiş ürünlerin üretilmesine, şişelenmesine ve teslim edilmesine kadar garanti edilen büyük özen ve kaliteye sahiptir.

Kalite Sözü

Gelişen Kültür

Weleda bahçeleri, 1921'deki başlangıcından bu yana Weleda'daki kurumsal iş kültürünün önemli bir parçası olmuştur. Dünyadaki bahçelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Bahçelerimiz

Biçmeden Önce Ekin

Bitki içeriklerimizin dörtte üçü organik ve biyodinamik tarım ilkeleriyle sertifikalı olarak elde edilir.

Kaynak

İçerikten Ürüne

Damıtma, çıkarma veya ayrıştırma şeklinde sadece doğru işleme sistemleri ile ürünlerimiz için kullandığımız doğal hammaddeler insan ihtiyaçlarına uygun hale gelir.

Üretim

NATRUE ve Diğer Sertifikalar

Doğal kozmetikler her zaman doğal kozmetik değildir. NATURE, organik ve doğal kozmetikler için uluslararası kabul görmüş ilk kalite mühürdür.

Sertifikalarımız

Yaşam Boyu Deneyim

Doğal kozmetik ve eczacılık ürünleri üretiminde 90 yılı aşkın deneyime sahibiz. “Doğa ve insan ile uyum” sloganımıza göre Weleda, doğayı sorumlu ve şefkatli bir şekilde ele almaya kararlıdır.

Bu nedenle, hammaddelerin yüksek kalitesi ve kullanılabilirliği, kendi şifalı bitki bahçelerimizde organik ve biyodinamik tarım ilkeleriyle sertifikalı olarak elde edilirken uzun vadeli yüklenicilerle yakın işbirliği ile güvence altına alınmıştır.

  • Hammaddelerimizin kalitesine ek olarak, daha yaygın olan ve adil ticaret olarak da bilinen, sürdürülebilir ve sosyal olarak sorumlu ticaret anlayışına büyük önem veriyoruz. Bu, tüm üretim zinciri için geçerlidir.
  • Sentetik boyalardan, koruyuculardan veya ‘doğala özdeş’ koruyuculardan kaçınırız. Ürünlerimizin parfümlerinde sadece doğal uçucu yağlar kullanılmaktadır.
  • Weleda’nın tam kalite tanımının dayandığı dört kriteri vardır ve yaptığımız her şey sosyal, çevreci materyal, kullanıcı ve içerik kalitesine uygun olarak geliştirilmektedir.

 

Favori Ürünlerimiz

Calendula Nemlendirici Vücut Losyonu

Hassas bebek cildi için hafif dokulu nemlendirici ve sakinleştirici vücut losyonu.
Calendula Wundschutzcreme

Calendula Pişik Kremi

Hassas bebek cildinde pişiğe karşı koruma
Calendula Waschlotion und Shampoo

Calendula Saç ve Vücut Şampuanı

Duşta ve banyoda bebeğinizin cildini ve saçlarını nazikçe temizler.
Kinder-Zahngel

Bebek ve Çocuklar için Dogal Diş Macunu

Çocukların hassas süt dişleri için doğal bakım
2 reviews
75 ml
Sole-Zahncreme

Deniz Tuzu Mineralli Dogal Diş Macunu

Yumuşak mineral temizleyiciler ve deniz tuzu ile formüle edilmiş, florür içermeyen eşsiz bir diş macunu.